Makroflex

Makroflex TA145

Šilumai atsparus silikoninis sandariklis

Aukštai temperatūrai atsparus Makroflex silikoninis sandariklis yra specializuotas produktas, skirtas ilgą laiką aukštos temperatūros arba didelių jos svyravimų veikiamiems elementams ir medžiagoms, pvz., orkaitėms ir kaminams, stiklo keramikos kaitlentėms ir net varikliams, sandarinti ir klijuoti.

Makroflex GA103

Aukštomis darbinėmis charakteristikomis pasižymintis stiklo silikonas

Aukštomis darbinėmis charakteristikomis pasižymintis Makroflex GA103 stiklo silikonas yra tinkamas naudoti įvairiose situacijose, o ypač vykdant stiklinimo darbus. Pasižymi puikiomis atsparumo senėjimui, susitraukimui, įtrūkių atsiradimui ir spalvos praradimui savybėmis. Sudėtyje nėra tirpiklių.

Makroflex FX130

Akrilinis sandariklis

MAKROFLEX FX130 akrilinis sandariklis skirtas įtrūkiams ir jungtims sandarinti vidaus ir lauko sąlygomis. Tirpiklių ir vandens pagrindu pagamintus dažus ant sandariklio galima dengti praėjus maždaug valandai po sandariklio padengimo. Sandariklis yra atsparus drėgmei, tačiau jo negalima naudoti jungtims, nuolat veikiamoms vandens, sandarinti. Akriliniai sandarikliai gali būti naudojami visose mažai kintančiose jungtyse. Puikiai kimba prie betono, plytų, medienos, tinko, dažų, lako ir kitų paviršių.

Makroflex NA109

Aukštomis darbinėmis charakteristikomis pasižymintis neutralus silikoninis sandariklis

Aukštomis darbinėmis charakteristikomis pasižymintis Makroflex NA109 neutralus silikoninis sandariklis puikiai sukimba su įvairiais paviršiais, tokiais kaip stiklas, plytelės, keramika, metalas (aliuminis, cinkas, varis ir kt.), impregnuota, lakuota arba dažyta mediena, plastikas (PVC, epoksidas, poliesteris, poliakrilatas) ir šarminis pagrindas (betonas, cementinis skiedinys). Puikios atsparumo oro sąlygoms savybės. Jis atsparus ozonui ir ultravioletinių spindulių poveikiui.

Makroflex AX104

Universalus silikoninis sandariklis

Makroflex AX104 universalus silikoninis sandariklis tinka bendriesiems vidaus ir išorės statybos ir langų, durų bei kitų elementų sandarinimo darbams. Jį paprasta taikyti, jis pasižymi puikiomis sukibimo su įvairiomis neporėto pagrindo medžiagomis, tokiomis kaip stiklas, glazūruotos keraminės plytelės ar aliuminis, savybėmis. Jis atsparus ozonui ir ultravioletinių spindulių poveikiui. Sudėtyje yra fungicidų (t. y. antiseptinių, nuo pelėsio apsaugančių medžiagų).

Makroflex AA105

Statybinis silikoninis sandariklis

Aukštomis darbinėmis charakteristikomis pasižymintis Makroflex AA105 neutralus silikoninis sandariklis puikiai sukimba su įvairiais paviršiais, tokiais kaip stiklas, plytelės, keramika, metalas (aliuminis, cinkas, varis ir kt.), impregnuota, lakuota arba dažyta mediena, plastikas (PVC, epoksidas, poliesteris, poliakrilatas) ir šarminis pagrindas (betonas, cementinis skiedinys). Puikios atsparumo oro sąlygoms savybės. Jis atsparus ozonui ir ultravioletinių spindulių poveikiui.

Makroflex SX101

Aukštomis darbinėmis charakteristikomis pasižymintis silikoninis sandariklis

Makroflex SX101 Sanitary Silicone yra silikoninis sandariklis, pasižymintis apsaugos nuo pelėsio savybėmis (sudėtyje yra fungicidų), todėl tinkamas naudoti drėgnose patalpose. Jis atsparus ozonui ir ultravioletinių spindulių poveikiui.

Makroflex SA102

Aukštomis darbinėmis charakteristikomis pasižymintis silikoninis sandariklis

Silikono naudojimo temperatūra turi būti ne žemesnė kaip + 20 °C. Rekomenduojama jungimo darbus vykdyti nuo + 5 °C iki + 40 °C temperatūros diapazone. Jungimo darbus žemesnėje kaip + 5 °C temperatūroje galima vykdyti tik tuo atveju, jei jungiamieji paviršiai yra be kondensato, sniego ar ledo.

Pages