Casco

Dekor Premium

Mažai dulkantis, elastingas universalus plytelių siūlių glaistas 
visų rūšių keraminių plytelių, jautraus ir nejautraus spalviniams pokyčiams natūralaus akmens plytelių, taip pat stiklo mozaikų siūlėms užpildyti; tinka vidaus ir lauko darbams, sienoms ir grindims, drėgnoms ir sausoms patalpoms. Dėl modernių sudedamųjų dalių ir novatoriškos gamybos technologijos Dekor Premium maišymo metu kelia apie 90% mažiau dulkių. Galima naudoti baseinams, balkonams, terasoms ir fasadams. Tenkina CG2WA reikalavimus pagal EN 13888.

Dekor

Cementinis smulkiagrūdis plytelių siūlių glaistas 
stiklo plytelių, mozaikų, natūralaus akmens nejautraus spalviniams pokyčiams ir kitų sugeriančių plytelių siūlėms užpildyti; tinka vidaus ir lauko darbams, sienoms ir grindims, drėgnoms ir sausoms patalpoms. Tenkina CG2 reikalavimus pagal EN 13888.

Multifix Rapid

Greitai kietėjantys cementiniai elastingi plytelių klijai 
keraminėms, klinkerio, nejautraus spalviniams pokyčiams natūralaus akmens ir kitokioms plytelėms prie grindų ir sienų klijuoti vidaus patalpose ir lauke. Gerai sukimba su dauguma statybinių paviršių. Tenkina C2 FT reikalavimus pagal EN 12004.

Multifix

Cementiniai elastingi plytelių klijai 
keraminėms,klinkerio, nejautraus spalviniams pokyčiams natūralaus akmens ir kitokioms plytelėms prie grindų ir sienų vidaus patalpose ir lauke klijuoti; tinka šildomoms grindims. Gerai sukimba su dauguma statybinių paviršių. Tenkina C2 T reikalavimus pagal EN 12004.

SuperPrimer

Gruntas nelaidiems, lygiems ir nesugeriantiems paviršiams
Skirtas senoms, keraminėms dangoms, linoleumui, vinilinėms arba guminėms dangoms, senoms epoksidinių dervų dangoms, lygiems ir nelaidiems betoniniams paviršiams, seniems paviršiams, ant kurių yra vandeniui atsparių klijų likučių, taip pat plienui ir kitiems metalams. Labai ekonomiškas – 1 litro užtenka maždaug 12 m².

Primer

Dispersinis aukštos kokybės gruntas be tirpiklių 
skirtas sugeriamumui sumažinti ir sukibimui tarp lyginamojo mišinio, plytelių klijų, membranos ir juodgrindžių pagerinti. Apsaugo gipsinį paviršių nuo drėgmės. Labai ekonomiškas – galima skiesti vandeniu iki santykio 1:5. Tinka vidaus ir lauko darbams.

CascoSpack LM

Paruoštas naudoti vidutinio grūdėtumo glaistas
Skirtas paviršiams išlyginti ir siūlėms užpildyti sausose patalpose. Puikiai užpildo, gerai sukimba su tinku, betonu, lengvuoju betonu, gipsinėmis ir statybinėmis plokštėmis.

CascoSpack S

Paruoštas naudoti smulkiagrūdis glaistas
Skirtas nedideliems įtrūkiams ir plyšiams užpildyti patalpose. Tinka daliniam medinių, betoninių, tinkuotų ir kitokių paviršių glaistymui.

Pages