Priedai

LUT

Balinimo priemonė, skirta šviežiai nušlifuotoms pušinėms ir eglinėms grindims.
Balinimo priemonė, skirta apdoroti šviežiai nušlifuotoms pušinėms ir eglinėms grindims patalpose. Šarmas apsaugo medieną nuo pageltonavimo ir išlaiko paviršiaus šviesumą daugelį metų. Taip pat galima naudoti baldų, durų, panelių, lubų ir tt. apdorojimui.

REMOVER

Bazinis ploviklis, kuris nuo paviršiaus pašalina nešvarumus ir žemes.
REMOVER labai efektyviai pašalina purvą, žymes nuo batų, lūpų dažus, rašalo ir kitas dėmes nuo paviršiaus. Gaminys turi būti naudojamas prieš šlifavimą ir perlakavimą arba naujai apdorojant su NEWSHINE. Vaško nuo paviršiaus REMOVER nepašalina.

NEWSHINE

Vandens pagrindu pagaminta, perijodinės priežūros priemonė lakuotoms grindims. 
NEWSHINE sudaro apsauginę plėvelę, kuri padeda išlaikyti gražų grindų vaizdą ilgesnį laiką, gali būti taip pat naudojama nedideliems įbrėžimams panaikinti .Galima dengti keletą kartų, ant grindų. Nesudaro storo sluoksnio.

SUPER CLEAN

Valymo ir priežiūros priemonė reguliariam lakuotų grindų valymui.
SUPER CLEAN be vaško, labai gerai valo, tinka įvairiai paskirčiai. Ja nuvalytas paviršius lengvai blizga, yra neslidus, pasidengia antistatinės medžiagos plėvele, Plėvelė pagerina atsparumo dilimui savybes ir išsaugo jūsų grindis.

SOAP

Grindų muilas, reguliariai valyti medines grindis, apdorotas su „Synteko“ grindų alyva
Reguliariam medinių grindių, apdorotaų su „Synteko“ grindų alyva, valymui; taip pat gali būti naudojamas natūralaus akmens valymui ir priežiūrai.

Bio cleaner

Pelėsiams ir kerpėms nuvalyti prieš dažant fasadus, pavėsines, tvoras, vartus, pamatus, garažų duris, sodo baldus, vonios kambario sienas ir kitus paviršius.

Cleaner

Skirtas riebalams ir teršalams valyti prieš dažant fasadus, sienas, lubas, baldus, duris, langus, radiatorius ir kitus paviršius. Valiklis seną dažų sluoksnį suminkština ir padaro matinį – tai palengvina paviršiaus šlifavimą ir pagerina naujos dažų plėvelės sukibimą su paviršiumi.

Solve W

Vaitspiritas yra skirtas alkidiniams, uretaniniams alkidiniams, aliejiniams ir aliejiniams alkidiniams dažams, alkidiniams lakams ir aliejiniams glaistams skiesti.  Tinka ir dažymo reikmenims valyti, taip pat alyvos, riebalų ir dažų dėmėms nuo paviršiaus šalinti. Nenaudojamas su gaminiais, kurie skiedžiami vandeniu arba nitroskiedikliu.Skiedžiant dažus, reikia laikytis gaminio naudojimo instrukcijos.  Vaitspiritą pilkite po truputį, kad būtų lengviau maišyti ir neperdozuotumėte.

Pinotex Terrace Cleaner

Ploviklis seniems ir nešvariems giliai įmirkytiems mediniams paviršiams plauti ir atgaivinti.

  • Gaminys yra paruoštas naudoti
  • Veiksmingai pašalina nešvarumus ir senų plonų sluoksnių likučius
  • Dėmesio! Gaminys blukina paviršių, nes jo sudėtyje yra natrio hidroksido (kaustinės sodos)! Dirbant su gaminiu reikia vilkėti apsauginius drabužius, naudoti pirštines, apsauginius akinius ir gerai uždengti aplinkinius paviršius bei augalus

Pages