Gruntai vidaus darbams

Sealer

Vienkomponentis gruntavimo lakas, tepamas nerūdijančio plieno mentele.
"Synteko SEALER" yra greitai džiūstantis sudėtyje neturi NMP (N metilo pirolidono), gruntuoja medieną su labai mažu paviršiaus grūdėtumu, mažina spalvos pasikeitimo pavojų ir padeda išvengti sandūrų žymių.

Sealmaster

Vienkomponentis gruntavimo lakas, tepamas aplikatoriumi arba voleliu. 
"Synteko SEALMASTER" yra greitai džiūstantis, sudėtyje neturi NMP (N metilo pirolidono), mažina splavos pasikeitimo pavojų ir padeda išvengti sandūrų žymių, lengvai šlifuojamas švitriniu popieriumi.

Master base

Baldams, durims, medinėms staktoms, lentjuostėms, palangėms, virtuvės spintelėms ir kitiems paviršiams, taip pat sienoms ir luboms dažyti.  Tvirtai sukibdami su pagrindu, gruntavimo dažai paruošia apdailos dažams tinkamą paviršių, pagerina nudažyto paviršiaus atsparumą trynimui, užpildo pagrindo poras ir sulygina pagrindo sugeriamumą.  Naudojant tokio paties atspalvio gruntavimo ir apdailos dažus, sumažinamos pastarųjų sąnaudos.

Stopgrund

Sausų patalpų sienoms ir luboms – gyvenamiesiems, miegamiesiems ir vaikų kambariams, taip pat biurams ir kitoms viešoms patalpoms. Dažai skirti labai sugeriantiems paviršiams gruntuoti.

SuperPrimer

Gruntas nelaidiems, lygiems ir nesugeriantiems paviršiams
Skirtas senoms, keraminėms dangoms, linoleumui, vinilinėms arba guminėms dangoms, senoms epoksidinių dervų dangoms, lygiems ir nelaidiems betoniniams paviršiams, seniems paviršiams, ant kurių yra vandeniui atsparių klijų likučių, taip pat plienui ir kitiems metalams. Labai ekonomiškas – 1 litro užtenka maždaug 12 m².

Primer

Dispersinis aukštos kokybės gruntas be tirpiklių 
skirtas sugeriamumui sumažinti ir sukibimui tarp lyginamojo mišinio, plytelių klijų, membranos ir juodgrindžių pagerinti. Apsaugo gipsinį paviršių nuo drėgmės. Labai ekonomiškas – galima skiesti vandeniu iki santykio 1:5. Tinka vidaus ir lauko darbams.